ARMARİCA ULUSLARARASI GÖZETİM VE DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.

Gözetim ve Denetim Süreçlerinde sizinleyiz

 

2015 yılında faaliyete geçen kurumumuzda; 


Doğruluk, tarafsızlık ilkemiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla; üretimin ilk adımından, ürünün teslimine kadar olan tüm süreçte, kalitenin maksimum düzeyde tutulması amacıyla, profesyonel ekibimizle ihtiyacınız olduğu her an hizmetinizdeyiz. 

    

Gözetim ve denetim sektöründe  geçmişe dayanan deneyim ve bilgi birikimine sahip şirketimiz, kendilerini iş mükemmelliğine adamış dinamik ve uzman ekibimizle, müşterimizin ihtiyaçlarını belirler, çözüm alternatiflerini sunar ve uluslararası platformda kabul görecek şekilde raporlayarak sonuca bağlarız  Ürünün miktarı, ambalaj özelliklerinin belirlenmesi; yükleme ve taşıması; teslimat zamanı gibi unsurların takibi; numunelerin alınarak, ihtiyaç duyulan testlerin yapılması; sonuçların kontrat ya da standartlara uygunluğu, risk analizi ve çözüm alternatiflerinin sunumu uzmanlık alanlarımızdandır.  

   

 Müşterilerimizin iş dünyasındaki rekabette bir adım öne geçmelerini; 7/ 24 görev bilinciyle çalışarak hızımız, güvenilirliğimiz  ve uygun fiyat politikamızla sağlıyoruz. 

   

 ARMARİCA olarak biz, hizmetimizin her aşamasını bağımsızlık, dürüstlük ve gizlilik ilkesiyle yürütür, ilerleyen teknoloji ve değişen pazar şartlarını takip eder, eğitim ve yapılanma faaliyetlerimiz ile inovatif yapımızı güçlendirir, uluslararası standartlardaki çalışmalarımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunar, ticaretin her sürecinde onlarla birlikte yürürüz. 


Değerlerimiz

VİZYONUMUZ

image1

  Gözetim ve denetim süreçlerinde akla gelebilecek her aşamada, kaliteyi ön plana alan, yenilikçi, güvenilir ve etik değerleri önemseyen bir şirket olarak Armarica, bağımsız yapısı gereği tarafsız analizleri ile faaliyette bulunduğu sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

image2

  Misyonumuz benimsediği ilkelere sıkı sıkıya bağlı uzman kadromuz ile güncel gelişmeleri takip ederek, yüksek müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet vermektir. Bununla beraber hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile ulusal ve uluslararası alandaki ticarete katkı sağlamak, geliştirmek ve beraber gelişmek ana amaçlarımız arasında yer almaktadır.